Description
** IDEAL ALL ROUNDER **
Original box
All weather semi-auto
Sling ready to go
SUPERIOR steel shot proof
Ready for work
Additional Information
| Type | Shotgun |
|---|---|
| Calibre | 12 gauge |
| Make | Franchi |
| Model | Affinity One |
| Origin | Italy |
| Orientation | Right Handed |
| Ejection | YES |
| Trigger | One Trigger |
| Barrel Length [Inchs] | 28in |
| Stock Length | 14in 3/4 |
| Choke 1 | Multi |
| Chamber | 3" |
| Condition | Second-hand |
| Reference | 251027/009 |
| Mechanism | Semi-Auto |
| Weight | |
| License |


